ul. Drukarska 18/5 30-348 Kraków
+48 12 340 90 30

Szkolenie certyfikacyjne "Fireware Essential oraz WatchGuard Dimension"

2021-11-02 On-line
Kod szkolenia
ADIT-WG-FE
Miejsce
On-line
Czas
2021-11-02 do 2021-11-05
Cena
3 500,00 PLN Netto | 4 305,00 PLN Brutto

Zapisz się na szkolenie

Zgodnie z art. 6 ust. 1 a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z powyższym zgłoszeniem przez Adit Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków, ul. Drukarska 18/5. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią polityki prywatności firmy Adit Sp z.o.o, w tym z informacją o celu przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia. Rozumiem, że w każdym momencie mogę wycofać swoją zgodę, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano wcześniej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, w tym dotyczących informacji produktowych, wydarzeń oraz szkoleń, przekazywanych przez Adit Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2018 r. poz. 650).

Dla kogo:

Szkolenie przeznaczone jest dla administratorów bezpieczeństwa, sieci oraz systemów, jak również dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami bezpieczeństwa w zakresie ochrony infrastruktury teleinformatycznej przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań UTM firmy WatchGuard.

Wymagania wstępne

Do efektywnego uczestniczenia w szkoleniu nie jest wymagana zaawansowana wiedzaz zakresu sieci komputerowych, bezpieczeństwa sieciowego, czy też znajomość rozwiązań firmy WatchGuard. Wystarczy podstawowe zrozumienie zagadnień związanych z transmisją w oparciu o protokołu TCP/IP.

Wymagane wyposażenie uczestnika: własny laptop z systemem operacyjnym co najmniej Windows 7, z zainstalowaną dowolną przeglądarką internetową oraz kartą sieciową z portem RJ45.

Czas trwania

4 dni po 8 godzin

Zapewniamy

Salę szkoleniową,
Darmowe materiały szkoleniowe, w tym podręcznik „Fireware Essentials Student Guide”,
Certyfikat ukończenia szkolenia,
Poczęstunek w przerwach oraz lunch w każdy dzień szkoleniowy
.

Szczegółowy program szkolenia

  • Salę szkoleniową,
  • Darmowe materiały szkoleniowe, w tym podręcznik „Fireware Essentials Student Guide”,
  • Certyfikat ukończenia szkolenia,
  • Poczęstunek w przerwach oraz lunch w każdy dzień szkoleniowy.