ul. Drukarska 18/5 30-348 Kraków
+48 12 340 90 30

ADIT autoryzowanym Centrum Szkoleniowym rozwiązań WatchGaurd

Czas
2018-03-04

ADIT Sp. z o.o. działa w ramach Grupy Bakotech. W naszej działalności skupiamy się na organizacji szkoleń, oraz świadczymy usługi w zakresie wdrożeń, wsparcia oraz outsourcingu IT.

szkolenie

 

W ramach ADIT realizowane są kursy certyfikacyjne oraz administracyjne do których programy zostały przygotowane we współpracy z trzema producentami. Wykłady i prezentacje prowadzą inżynierowie Bakotech, którzy uzyskali wszelkie niezbędne certyfikaty, uprawniające ich do przeprowadzania szkoleń z produktów WatchGuard (rozwiązania UTM  i ochrona sieci bezprzewodowej), SolarWinds (zarządzanie infrastrukturą sieciową) oraz Cososys (platforma DLP). Bakotech zapowiada, że z czasem, portfolio ADIT będzie poszerzane o kolejnych producentów. Kursy organizowane są stacjonarnie - w Warszawie i w Krakowie oraz  istnieje możliwość odbycia szkolenia online.

- Zainteresowanie rozwiązaniami WatchGuard na polskim rynku jest coraz większe.  Stworzenie ADIT jest wyjściem naprzeciw naszym partnerom, którzy poprzez współpracę z Bakotech i naszym centrum kompetencyjnym, będą mogli oferować klientom nie tylko sam produkt, ale także szkolenia i implementację. Taki pakiet to korzyść zarówno dla partnera, który otrzymuje wsparcie dystrybutora w każdym obszarze, jak i klienta, który dzięki odpowiedniej wiedzy, będzie mógł maksymalnie wykorzystać możliwości rozwiązania, które zakupił. – podkreśla Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech i ADIT.   

ADIT działa w modelu dystrybucyjnym co oznacza, że nie konkuruje z partnerami handlowymi. Szkolenia dystrybuowane są w formie voucherów elektronicznych, które można wykorzystywać w okresie 90 dni od momentu zakupu. Oferta szkoleniowa nowego centrum kompetencyjnego Bakotech, znajduje się na stronie www.adit.pl.

Więcej informacji o produktach znajduje się na stronie producenta oraz na:
https://www.bakotech.com

Więcej informacji:

kontakt@adit.pl

+48 12 376 95 08

www.bakotech.pl

O Bakotech

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.