ul. Drukarska 18/5 30-348 Kraków
+48 12 376 95 08

Security Days

Typ wydarzenia
konferencja
Miejsce
Gdańsk, Warszawa, Katowice
Czas
0000-00-00 00:00:00
Rejestracja
TAK

Grupa ADIT dostarcza na rynek nowoczesne rozwiązania z zakresu IT wraz ze wsparciem przed i posprzedażnym. Zapewniamy pomoc certyfikowanych specjalistów w zakresie testów naszych rozwiązań dla Państwa i Państwa klientów, a także prowadzenie szkoleń dla personelu.

Baner SecDays

Formuła wydarzenia ma nietypowy charakter. Security Days to trzydniowy event organizowany dzień po dniu w trzech różnych miastach w Polsce, zaczynając od Gdańska, przez Warszawę po Katowice.

W każdym mieście spotkanie otworzy niezależny ekspert, który przybliży uczestnikom tematykę bezpieczeństwa sieci. Kolejne wystąpienia będą pokazami rozwiązań i narzędzi zagranicznych Producentów, których przedstawiciele także będą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

- Cel jaki przyświeca organizacji Security Days to przede wszystkim budowanie świadomości na rynku, na temat tego jak wiele zagrożeń czyha w sieci na każdy rodzaju biznesu.  Nie ma organizacji ani firmy, która funkcjonuje dziś bez serwerów, strony internetowej lub komunikacji przy użyciu łączy internetowych. To już jest przestrzeń, gdzie bez odpowiedniego zabezpieczenia, narażamy swój biznes, na duże ryzyko. Nasze doświadczenia pokazują, że na polskim rynku jest duża potrzeba budowania świadomości na temat zagrożeń, jak i sposobów zabezpieczania się przed nimi. – mówi Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech.

Security Days odbędą się 16 października w Gdańsku, 17 października w Warszawie oraz 18 października w Katowicach. Konferencja kierowana jest do szefów i prezesów firm, dyrektorów i osób zarządzających siecią oraz managerów. Przy rejestracji obowiązują dwa różne pakiety zgłaszania udziału. Szczegółowe informacje wraz z agendą i formularzem rejestracyjnym znajdują się na stronie internetowej eventu.

REJESTRACJA i agenda są dostępne >> tutaj <<