ul. Drukarska 18/5 30-348 Kraków
+48 12 340 90 30

Informacje dla mediów

Bakotech
ADIT
BAKOTECH
CEESOFT

ADIT jest centrum kompetencyjnym, należącym do spółki Bakotech, które powstało w 2018 r.

W ramach centrum szkoleniowego prowadzimy kursy w zakresie zarządzania systemami WithSecure, WatchGuard, SolarWinds i Cososys Eindpoint Protector, a także realizujemy szkolenia dedykowane. Zajęcia prowadzą certyfikowani inżynierowie, którzy podczas zajęć dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. 
W ramach ADIT oferujemy szkolenia, wdrożenia, wsparcie oraz outsourcing IT. 

Bakotech rozpoczął działalność 4 lipca 2013 i jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie  bezpieczeństwa IT i  monitorowania sieci, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w  Centralnej i Wschodniej Europie, w szczególności w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Słowenii i Chorwacji, a także w krajach bałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie w  kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów.

W ramach grupy Bakotech funkcjonuje także wyspecjalizowana spółka CeeSoft, która zajmuje się dystrybucją usług bezpieczeństwa dostępnych w chmurze publicznej, prywatnej lub łączącej hybrydowo lokalnego agenta z serwerem zarządzającym hostowanym w chmurze Bakotech lub Producenta. 

 

Potrzebujesz pomocy?
Po prostu napisz do nas, zajmiemy się wszystkim.