ul. Drukarska 18/5 30-348 Kraków
+48 12 376 95 08
Adit logo

ADIT jest centrum kompetencyjnym, należącym do spółki Bakotech, które powstało w  2018r. W ramach centrum szkoleniowego prowadzimy kursy w zakresie zarządzania systemami WatchGuard, SolarWinds i Cososys Endpoint Protector, a także realizujemy szkolenia dedykowane. Zajęcia prowadzą certyfikowani inżynierowie, którzy podczas zajęć dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W ramach ADIT oferujemy szkolenia, wdrożenia, wsparcie oraz outsourcing IT.

Bakotech rozpoczął działalność 4 lipca 2013 i jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie  bezpieczeństwa IT i  monitorowania sieci, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w  Centralnej i Wschodniej Europie, w szczególności w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Słowenii i Chorwacji, a także w krajach bałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie w  kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów.

W ramach grupy Bakotech funkcjonuje także wyspecjalizowana spółka CeeSoft, która zajmuje się dystrybucją usług bezpieczeństwa dostępnych w chmurze publicznej, prywatnej lub łączącej hybrydowo lokalnego agenta z serwerem zarządzającym hostowanym w chmurze Bakotech lub Producenta.

ZESPÓŁ ADIT
Krzysztof Mędrela
Krzysztof Mędrela

Trener z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się profesjonalnie prowadzeniem szkoleń, a od 2016 roku będący certyfikowanym instruktorem Software Carpentry i Data Carpentry – wiodących, globalnych organizacji trenerskich dla środowiska akademickiego.

Jest trenrem następujących szkoleń:

  • Wprowadzenie do Pythona
  • Python Zaawansowany 
  • Machine Learning

 Szkolenia są dedykowane osobom o różnych poziomach znajomości tematu - w ofercie znajdują się szkolenia zarówno dla osób z podstawową znajomością Pythona, jak i tych nie mających z nim wcześniejszej styczności. Szkolenia obejmują zagadnienia związane z narzędziami i uruchamianiem skryptów, modelami i sposobami reprezentacji danych czy algorytmami uczenia maszynowego, takimi jak sieci neuronowe, SVM bądź lasy losowe. W obu szkoleniach najlepiej odnajdą się programiści, analitycy i architekci rozwiązań IT czy DevOpsi.

john_doe_image
Mateusz Duda
Mateusz jest związany z Bakotech od 2018 roku. Uzyskał wiele certyfikatów uprawniających go do prowadzenia szkoleń administracyjnych i certyfikacyjnych z wybranych rozwiązań z portfolio Bakotech. Na co dzień wspiera technicznie i szkoleniowo Klientów i Partnerów Biznesowych Bakotech.
 
Prowadzi następujące szkolenia:
  • Podstawy zarządzania platformą ochrony danych wrażliwych DLP Endpoint Protector firmy Cososys
  • F-Secure - Szkolenie certyfikacyjne

​​Szkolenia te przeznaczone są dla administratorów bezpieczeństwa, sieci oraz systemów, jak również dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami bezpieczeństwa w zakresie ochrony krytycznych zasobów teleinformatycznych przy wykorzystaniu zaawansowanych i nowoczesnych narzędzi firmy Cososys i F-Secure.

Potrzebujesz pomocy?

Po prostu napisz do nas!