ul. Drukarska 18/5 30-348 Kraków
+48 12 340 90 30
Adit logo

ADIT jest centrum kompetencyjnym, należącym do spółki Bakotech, które powstało w  2018r. W ramach centrum szkoleniowego prowadzimy kursy w zakresie zarządzania systemami WithSecure, WatchGuard, SolarWinds i Cososys Endpoint Protector, a także realizujemy szkolenia dedykowane. Zajęcia prowadzą certyfikowani inżynierowie, którzy podczas zajęć dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W ramach ADIT oferujemy szkolenia, wdrożenia, wsparcie oraz outsourcing IT.

Bakotech rozpoczął działalność 4 lipca 2013 i jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie  bezpieczeństwa IT i  monitorowania sieci, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w Centralnej i Wschodniej Europie, w szczególności w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Słowenii i Chorwacji, a także w krajach bałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie w  kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów.

W ramach grupy Bakotech funkcjonuje także wyspecjalizowana spółka Ceecloud, która zajmuje się dystrybucją usług bezpieczeństwa dostępnych w chmurze publicznej, prywatnej lub łączącej hybrydowo lokalnego agenta z serwerem zarządzającym hostowanym w chmurze Bakotech lub Producenta.

ZESPÓŁ ADIT
Marcin Kaźmierczak
Marcin Kaźmierczak

Architekt rozwiązań IT, którego pasją zawodową jest dziedzina zarządzania infrastrukturą sieci komputerowych oraz pamięci masowych. Swoje doświadczenie zdobywał u światowych liderów branż telekomunikacyjnych oraz technologicznych, należących do rankingu Fortune 500.

Prowadzi szkolenia oraz warsztaty z rozwiązań Solarwinds, a mianowicie:

 • SolarWinds w Pigułce – Wprowadzenie do monitorowania
 • SolarWinds – Szkolenie Podstawowe – Monitorowanie Sieci i Systemów
 • SolarWinds – Szkolenie Zaawansowane – Monitorowanie, Zarządzanie i Konfiguracja

Aktualnie świadczy usługi z doradztwa oceny ryzyka oraz projektowaniu strategii i architektury informatycznej, w projektach krajowych oraz międzynarodowych.

Projekty uwzględniają infrastrukturę klienta korporacyjnego, złożoną z warstw sieciowych, wirtualizacji, systemowych i aplikacyjnych. W przypadku istniejących rozwiązań, udziela konsultacji związanych z optymalizacją i skalowalnością, w celu usprawnienia pracy w środowiskach produkcyjnych.

BLA
Błażej Długopolski

Błażej jest Presales Engineerem w Bakotech od 2019 roku. W zakres jego codziennej pracy wchodzi techniczne wsparcie Partnerów oraz prowadzenie dedykowanych szkoleń z rozwiązań producentów dostępnych w ofercie Grupy Bakotech. 

Na pewno pomoże Państwu z wdrozeniem rozwiązań producentów takich jak:

 • Cososys
 • Netwrix
 • WinMagic
 • WatchGuard

Oprócz wdrożeń, nasz inżynier również wykonuje rozszerzone usługi wsparcia technicznego w zakresie ADIT Premium Support, pozwalając podnieść efektywność zakupionych rozwiązań przy eliminacji ryzyka przestojów w pracy związanych z problemami technicznymi.

 

Krzysztof Mędrela
Krzysztof Mędrela

Trener z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się profesjonalnie prowadzeniem szkoleń, a od 2016 roku będący certyfikowanym instruktorem Software Carpentry i Data Carpentry – wiodących, globalnych organizacji trenerskich dla środowiska akademickiego.

Jest trenerem następujących szkoleń:

 • Wprowadzenie do Pythona
 • Python Zaawansowany 
 • Machine Learning

 Szkolenia są dedykowane osobom o różnych poziomach znajomości tematu - w ofercie znajdują się szkolenia zarówno dla osób z podstawową znajomością Pythona, jak i tych nie mających z nim wcześniejszej styczności. Szkolenia obejmują zagadnienia związane z narzędziami i uruchamianiem skryptów, modelami i sposobami reprezentacji danych czy algorytmami uczenia maszynowego, takimi jak sieci neuronowe, SVM bądź lasy losowe. W obu szkoleniach najlepiej odnajdą się programiści, analitycy i architekci rozwiązań IT czy DevOpsi.

john_doe_image
Mateusz Duda
Z Bakotech związany od 2018 roku. Uzyskał wiele certyfikatów uprawniających go do prowadzenia szkoleń, administracyjnych i certyfikacyjnych z wybranych rozwiązań z portfolio Bakotech. Na co dzień wspiera technicznie i szkoleniowo Klientów i Partnerów Biznesowych Bakotech.
 • Podstawy zarządzania platformą ochrony danych wrażliwych DLP Endpoint Protector firmy Cososys
 • F-Secure - Szkolenie certyfikacyjne

​​Szkolenia te przeznaczone są dla administratorów bezpieczeństwa, sieci oraz systemów, jak również dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami bezpieczeństwa w zakresie ochrony krytycznych zasobów teleinformatycznych przy wykorzystaniu zaawansowanych i nowoczesnych narzędzi firmy Cososys i F-Secure.

Potrzebujesz pomocy?

Po prostu napisz do nas!