ul. Drukarska 18/5 30-348 Kraków
+48 12 376 95 08
Adit logo

ADIT jest centrum kompetencyjnym, należącym do spółki Bakotech, które powstało w  2018r. W ramach centrum szkoleniowego prowadzimy kursy w zakresie zarządzania systemami WatchGuard, SolarWinds i Cososys Endpoint Protector, a także realizujemy szkolenia dedykowane. Zajęcia prowadzą certyfikowani inżynierowie, którzy podczas zajęć dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W ramach ADIT oferujemy szkolenia, wdrożenia, wsparcie oraz outsourcing IT.

Bakotech rozpoczął działalność 4 lipca 2013 i jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie  bezpieczeństwa IT i  monitorowania sieci, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w  Centralnej i Wschodniej Europie, w szczególności w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Słowenii i Chorwacji, a także w krajach bałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie w  kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów.

W ramach grupy Bakotech funkcjonuje także wyspecjalizowana spółka CeeSoft, która zajmuje się dystrybucją usług bezpieczeństwa dostępnych w chmurze publicznej, prywatnej lub łączącej hybrydowo lokalnego agenta z serwerem zarządzającym hostowanym w chmurze Bakotech lub Producenta.

Potrzebujesz pomocy?

Po prostu napisz do nas!