ul. Drukarska 18/5 30-348 Kraków
+48 12 340 90 30

Bakotech rozpoczyna dystrybucję rozwiązań WinMagic

ADIT Sp. z o.o. działa w ramach Grupy Bakotech. W naszej działalności skupiamy się na organizacji szkoleń, oraz świadczymy usługi w zakresie wdrożeń, wsparcia oraz outsourcingu IT.

Win magic

Kanadyjski producent swoje rozwiązania oferuje w 43 krajach na całym świecie, z których korzysta ponad 3 miliony użytkowników.  Wiodąca linia produktów, SecureDoc poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii szyfrowania, ma zapewniać firmom i organizacjom ochronę wrażliwych informacji, przechowywanych na komputerach stacjonarnych, laptopach oraz dyskach zewnętrznych.  

Szyfrowanie odbywa się poprzez zastosowanie mechanizmów silnego uwierzytelniania takich jak: tokeny, dane biometryczne czy infrastruktury klucza publicznego, zanim jeszcze system operacyjny rozpocznie pracę.  

- Od dłuższego czasu do naszego portfolio poszukiwaliśmy dobrej jakości rozwiązania do szyfrowania dysków. WinMagic z pakietem SecureDoc spełnia nasze oczekiwania i już cieszy się sporym zainteresowaniem wśród naszych Partnerów – podsumowuje podpisanie kontraktu, Krzysztof Hałgas, Prezes Bakotech.

Rozwiązania WinMagic są dostępne na rynku polskim już od ponad dziesięciu lat. Od połowy marca 2019 roku wyłączną sprzedaż rozwiązań w Polsce i na rynku Europy Środkowo-Wschodniej przejmuje firma Bakotech.

 

Więcej informacji o produktach znajduje się na stronie producenta oraz na:

https://www.bakotech.pl

 

Więcej informacji:

Bakotech Sp. z o.o.

Paulina Sacha

Marketing Specialist, tel. 660 910 074

e-mail: paulina.sacha@bakotech.com

www.bakotech.pl